Segítségkérés! SOS

Kedves jelenlegi és leendő Szülők!
Apukák, Anyukák, volt Tanítványok!

A tiszagyendai Általános Iskola a nyár folyamán nagy felújítási munkálatokon esett át.
Olyan önként vállalkozó, segítőkész szülők, volt tanítványok jelentkezését várjuk hétfőtől péntekig (2018. aug. 27-31.), akik szívesen segítenének a takarítási, pakolási, romeltakarítási munkálatok végzésében, hogy szeptember 3-án a tanítás tiszta, új környezetben, zökkenőmentesen elindulhasson.

Minden segítő együttműködést szívesen fogadunk.

Mártonné Tőzsér Erika
tagintézmény-vezető

mathnek

 

Az oldal további megtekintéséhez szükséges a cookie-k használatának elfogadása. Részletek...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Bezár